Bandırma Belediyesi'nden engelli vatandaşlara güneş enerjisi ile şarj imkanı

Bandırma Belediyesi'nden engelli vatandaşlara güneş enerjisi ile şarj imkanı
Yeni bir uygulamayı hizmete sunan Bandırma Belediyesi, engelli vatandaşların akülü araçlarını şarj edebilecekleri yeni bir uygulamaya start verdi.

Vatandaşların talepleri doğrultusunda yeni adımlar atmaya devam eden Bandırma Belediyesi, halkın talepleriyle teknolojiyi de buluşturmaya devam ediyor...

Bu kapsamda yeni bir uygulamayı hizmete sunan Bandırma Belediyesi, engelli vatandaşların akülü araçlarını şarj edebilecekleri yeni bir uygulamaya start verdi.

Konuyla ilgili olarak da Banadırma Belediyesi'nin internet sitesinde bir açıklama yer aldı:

Bandırma Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın sosyal yaşamın içerisinde etkin bir şekilde yer almalarını önemsiyoruz. Engelli derneklerimizle sürekli görüş alışverişi içerisindeyiz. Bu görüşmeler neticesinde de vatandaşlarımızın hayatlarına kolaylık sağlayacak bir uygulamayı daha hizmete almış bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın telefonlarını ve akülü araçlarını şarj edebileceği ve şarj durumlarını kontrol edebileceği “Güneş Enerjili Şarj İstasyonu”nu Cumhuriyet Meydanımızda vatandaşlarımızın kullanımına açtık. Bandırmamıza hayırlı olsun.


Kaynak: Bandırma Belediyesi

Bölge Haberleri

Yorum Bırakın