Madde bağımlılığı semineri Bakırköy’de: Bağımlı olma, özgür ol...

Madde bağımlılığı semineri Bakırköy’de: Bağımlı olma, özgür ol...
Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bağımlı Olma, Özgür Ol” konulu seminer 31 Mayıs Perşembe saat 14.30’da Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda yapılacak.

Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bağımlı Olma, Özgür Ol” konulu seminer 31 Mayıs Perşembe saat 14.30’da Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda yapılacak.

Sigara, alkol ve uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekerek farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleşecek seminere konuşmacı olarak AMATEM Klinik Şefi Doç. Dr. Gökhan Umut ve Sigara Bırakma Uzmanı Op. Dr. Beyzade Özkahraman katılacak.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da alkol, sigara ve uyuşturucuya başlama yaşının ülkemizde her geçen yıl düştüğüne dikkat çekerek, bütün Bakırköylüleri, İstanbulluları seminere davet etti.

Başkan Kerimoğlu ayrıca Bakırköy Cumhuriyet(Özgürlük) Meydanı’ndan saat 14.00’de seminer için belediyenin servis araçlarının da kalkacağını belirtti.

YER: Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Eğitim Salonu(Sakızağacı Mah. Kennedy Cad. No:101)

TARİH: 31 Mayıs 2018-Perşembe

SAAT: 14.30

İRTİBAT TELEFONU: 414 97 77- DAHİLİ:8001


Kaynak: Bakırköy Belediyesi

İstanbul - Bakırköy Haberleri

Yorum Bırakın