Muharrem İnce 'kayıp saatlerde' bakın neredeydi

Muharrem İnce 'kayıp saatlerde' bakın neredeydi
24 Haziran'da oylar sayılırken açıklama yapmayan ve bu nedenle eleştirilerin ve komplo teorilerinin hedefi olan CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim gecesi nerede olduğu ortaya çıktı. Sözcü Yazarı Saygı Öztürk, İnce'nin o gece nerede olduğunu yazdı.

"Muharrem İnce'nin kayıp saatleri" başlığıyla bir yazı kaleme alan Öztürk'ün yazısından ilgili bölüm şöyle:

"Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, oyunu kullandıktan sonra saat 17.00 civarında Yüksek Seçim Kurulu (YSK) önüne geldi. Kendisini YSK önünde hem CHP'nin hem de İnce'nin temsilcisi Mehmet Hadimi Yakupoğlu karşıladı. İnce, açıklama yaptıktan sonra minibüsle ayrıldı ve bir daha da seçim gecesi basının önüne çıkmadı, yerini de kimse öğrenemedi.

İşte bu durum, İnce ile ilgili müthiş iddiaların başlangıcı oldu. O bomba iddialardan birisi sosyal medyada şöyle yer aldı:

'Muharrem İnce, Yüksek Seçim Kurulu'nda (YSK) rehin tutulmaktadır. ‘Dediğimizi yapmazsan yarın kan gövdeyi götürür' denmiştir. Koruma polisi bunu merkeze iletmiştir. İnce'nin eşi de ortada yok. WhatsApp'dan zorla İsmail bir bilgi yok. FOX TV basıldı, A Haber gibi yapıldı. Yayınlar kesildi. İşte bu bir darbedir. İzmir, İstanbul'da mobese kameraları kapatılmıştır. Haberler susturulmuştur.'
Buna inanan inandı. Peki o gece hiç ortaya çıkmayan Muharrem İnce neredeydi? Swiss Otel'in 8. katındaydı. Annesi, eşi, ağabeyi, kız kardeşi, TBMM Başkanvekili Yaşar Tüzün, TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay ve birkaç milletvekili ve başından beri yanında bulunan bazı arkadaşları ile birlikteydi. O kat, olduğu gibi kapatılmıştı ve başkaları çıkamıyordu."

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ 


Kaynak: Cumhuriyet

Bölge Haberleri

Yorum Bırakın