Sosyal medya 'Adı Atatürk Olsun' dedi

Sosyal medya 'Adı Atatürk Olsun' dedi
Farklı isimlerin telaffuz edildiği yeni havalimanının adı için son olarak Twitter'da yeni bir hashtag kampanyası başlatıldı. #AdıAtatürkOlsun etiketi altında kısa sürede çok sayıda mesaj paylaşılıken söz konusu etiket hashrag listesinde ilk sıraya yükseldi...

İstanbul Cumhuriyetin 95. yıl dönümünde dev bir açılışa hazırlanıyor. Tartışmalarla birlikte bir süredir devem eden İstanbul'un 3. havalimanının 29 Ekim'de hizmete girmesi hedefleniyor.

İstanbul'un yeni havalimanının hizmete girmesi sonrasında şehrin ilk havalimanı olan Atatürk Havalimnaı'nın da sivil uçuşlara kapatıalcağı ve sonrasında ise Millet Bahçesi olarak düzenleneceğini ifade edilmişti.

Bu gelişmeler sonrasında ise 29 Ekim'de resmi açılışının yapılması beklenen yeni havalimanının adının ne olacağı tartışılmaya başlandı.

Farklı isimlerin telaffuz edildiği yeni havalimanının adı için son olarak Twitter'da yeni bir hashtag kampanyası başlatıldı. #AdıAtatürkOlsun etiketi altında kısa sürede çok sayıda mesaj paylaşılıken söz konusu etiket hashrag listesinde ilk sıraya yükseldi.


Kaynak: hha.com.tr

Bölge Haberleri

Yorum Bırakın